wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » O firmie

O firmie

Świadczymy Państwu usługi już od ponad 14 lat, zaopatrując Wasze domu i firmy w najlepszy sprzęt komputerowy. Jako bezpośredni importerzy laptopów, stworzyliśmy w naszym sklepie internetowym ogromny asortyment nowoczesnych rozwiązań technologicznych najbardziej renomowanych na rynku komputerowym producentów – Dell, Hewlett Packard oraz IBM/Lenovo.

Nasz sklep to rozbudowany asortyment, na który składają się zarówno nowe, jak również poleasingowe i powystawowe notebooki, dostępne w niższych cenach. Dbamy o to, aby używane sprzęty charakteryzowała najwyższa jakość, dlatego inwestując w nie, nie musicie się Państwo obawiać tego, że będą awaryjne czy nie do końca sprawne. Naszym celem jest satysfakcja Klientów, dlatego też oprócz zapewnień udzielamy gwarancję na wszystkie zakupione u nas urządzenia – od 3 do 36 miesięcy.

Laptopy Dell, HP czy Lenovo to nie jedyne sprzęty, jakie u nas zakupicie. Warto odwiedzić nasz sklep internetowy również w celu zakupu:
  • komputerów stacjonarnych,
  • tabletów i akcesoriów do nich,
  • podzespołów i akcesoriów komputerowych, takich jak matryce LCD, baterie, dyski SSD, modemy czy stacje dokujące.

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalna naprawa sprzętu, bezpłatne diagnozowanie jego stanu oraz możliwości, a także doradztwo w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania. Nasz serwis obejmuje całą Polskę. Zapraszamy do składania zamówień online, jak również wizyty w sklepie w Poznaniu.

Zapraszamy do naszego sklepu:
Poznań, ul. Grochowska 61

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 12.00-18.00.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl