wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Notebooki Używane

Notebooki Używane

Używane laptopy i notebooki

W sklepie internetowym AG przygotowaliśmy używane laptopy poleasingowe uznanych światowych producentów. Wśród wybieranych przez nas używanych urządzeń znajdują się modele przeznaczone do wydajnej pracy biurowej, ale również takie, które spełnią oczekiwania użytkowników planujących korzystać z bardziej zaawansowanego oprogramowania graficznego, czy też uruchomić nowsze gry komputerowe.

Najważniejsze dla sklepu AG jest zaoferowanie Klientom używanych notebooków w pełni sprawnych pod względem stanu technicznego podzespołów, ale także nie posiadających uszkodzeń wizualnych. Tanie laptopy nie oznaczają, że jest to sprzęt wybrakowany i nie w pełni sprawny. Dlatego też każde urządzenie jest przez nas szczegółowo weryfikowane oraz dokładnie opisywane na podstronie produktowej. Używane notebooki z naszej oferty posiadają również dodatkową, udzielaną przez nasz sklep gwarancję, dzięki czemu zapewniamy pełne bezpieczeństwo dokonanego zakupu. Oferujemy między innymi znakomite laptopy Dell, HP, czy Lenovo.

Laptopy poleasingowe

Kupno tego typu produktów jest wyjątkową okazją. Najczęściej oferowane przez nas laptopy poleasingowe pochodzą z siedzib firm lub biur, które wymieniały sprzęt na nowy. W wielu zakładach takie wymiany mają miejsce co dwa, trzy lata. Urządzenia, które są uznane jako stare najczęściej oddaje się dystrybutorom, którzy wystawiają je na sprzedaż po niezwykle atrakcyjnych cenach.

Ze względu na pochodzenie sprzętu, najczęściej należy on do kategorii komputerów biznesowych. Oznacza to, że wyposażony jest, zależnie od modelu, w nowoczesne oprogramowanie i funkcje, takie jak chociażby nawigacja czy kamera o wysokiej rozdzielczości.


 
Podkategorie

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl