
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 48 godzin
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Kod EAN: 590
Stan produktu: Outlet
Gwarancja: 12 miesięcy Door To Door

| Specyfikacja | Dane |
|---|---|
| Producent | Lenovo |
| Model | ThinkPad P1 Gen 7 (16, Intel) |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 165H (24 MB pamięci podręcznej, 16 rdzeni, 22 wątki, do 5,0 GHz) |
| Pamięć RAM | 32GB RAM LPDDR5 LPCAMM2 |
| Zintegrowane pamięci RAM | Nie, LPCAMM2 |
| Napęd Optyczny | - |
| Dysk twardy | 1TB SSD M.2 + 512GB SSD M.2 |
| Dotykowy ekran | Tak |
| Typ ekranu | Błyszczący OLED |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Rozdzielczość ekranu | 4K+ WQUXGA 3840x2400 |
| Wbudowany modem LTE | - |
| Karta graficzna | NVIDIA RTX 1000 Ada |
| Pamięć karty graficznej | 6GB GDDR6 |
| Dźwięk | Wbudowane Głośniki |
| Kamera internetowa | Jest |
| Łączność | Wifi, Bluetooth |
| Złącza |
|
| Układ klawiatury | QWERTY PL |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zabezpieczenia | TPM 2.0 |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Zasilacz | Oryginalny zasilacz |
| Kod sprzedawcy | AG0 |
| Pochodzenie | SPRZĘT POCHODZI Z ZAPASÓW FIRMY LENOVO WORLD WIDE, ZAPAKOWANY W ORYGINALNYM KARTONIE WRAZ Z ORYGINALNYM ZASILACZEM, AKCESORIAMI I DOKUMENTACJĄ, NIE POSIADA ŻADNYCH WAD MECHANICZNYCH I TECHNICZNYCH. GOTOWY OD RAZU DO PRACY Z SYSTEMEM OPERACYJNYM. |
| Wysokość | 17,05 mm |
| Szerokość | 354,40 mm |
| Głębokość | 241,20 mm |
| Waga | Od 1,82 kg |
| Gwarancja | 12 Miesięcy |
| Rodzaj gwarancji | Gwarancja sprzedawcy |

|
Lenovo ThinkPad P1 Gen 7 – mobilna stacja robocza dla projektantów i inżynierówLenovo ThinkPad P1 Gen 7 reprezentuje najwyższą linię mobilnych stacji roboczych, łącząc potężną moc obliczeniową z wyjątkowo smukłą obudową. Został zaprojektowany z myślą o inżynierach, twórcach modeli 3D i specjalistach obróbki wideo, którzy wymagają stacjonarnej wydajności w formacie ułatwiającym przemieszczanie się. Urządzenie poddawane jest ponad 200 wewnętrznym testom jakościowym i weryfikowane według 12 restrykcyjnych metod amerykańskiej normy wojskowej MIL-STD-810H. Potwierdza to przygotowanie konstrukcji do znoszenia wibracji powstających w lukach bagażowych i bagażnikach, działanie w skrajnych temperaturach otoczenia oraz odporność na drobny pył budowlany czy przemysłowy. |
|
Ekran 16'' 4K+ WQUXGA – referencyjna przestrzeń robocza i wierność detaliUrządzenie dysponuje wyświetlaczem o przekątnej 16 cali, operującym w ultrawysokiej rozdzielczości 4K+ WQUXGA (3840 × 2400 pikseli). Zastosowanie matrycy o proporcjach 16:10 zauważalnie rozszerza użyteczną przestrzeń w pionie w porównaniu do standardowych paneli 16:9, co pozwala na wyświetlanie dodatkowych wierszy kodu, większej liczby narzędzi z palety oprogramowania CAD oraz dłuższych fragmentów specyfikacji bez konieczności natychmiastowego przewijania widoku. Olbrzymia gęstość upakowania pikseli gwarantuje krystaliczną ostrość renderowanych czcionek i wektorów, a certyfikowane pokrycie palet barw sprawia, że praca z profesjonalną gradacją kolorów jest przewidywalna. |
|
Dedykowana grafika NVIDIA RTX 1000 Ada – sprzętowa akceleracja projektówPlatforma graficzna opiera się na profesjonalnej jednostce NVIDIA RTX 1000 Ada Generation wyposażonej w 6 GB pamięci VRAM na szynie GDDR6. Ten nowoczesny układ, oparty na architekturze Ada Lovelace, celuje w optymalizację środowisk profesjonalnych i posiada rygorystyczne certyfikaty ISV wiodących producentów oprogramowania (m.in. Autodesk, Dassault Systèmes, Adobe). Obecność dedykowanych rdzeni RT i Tensor znacząco skraca czas potrzebny na sprzętowe śledzenie promieni (ray tracing) oraz błyskawiczne generowanie lokalnych procesów opartych na sztucznej inteligencji, zapewniając płynność modelowania obiektowego w czasie rzeczywistym. |
|
Procesor Intel Core Ultra 7 165H – kafelkowa architektura z warstwą AIObliczeniowym centrum stacji jest procesor Intel Core Ultra 7 165H generacji Meteor Lake (Series 1). Układ dysponuje 16 rdzeniami i 22 wątkami, rozpędzając się do częstotliwości 5,0 GHz przy wsparciu 24 MB pamięci podręcznej. Budowa procesora oparta na wydzielonych kafelkach wprowadza dedykowane sekcje LP E-core (Low Power), na które bez obciążania głównych rdzeni spychane są ciche zadania pracujące w tle, co drastycznie podnosi kulturę pracy sprzętu. Integralną częścią architektury jest tu również koprocesor AI (NPU) o wydajności wynoszącej blisko 11 TOPS. Moduł NPU przy znikomym poborze watów przetwarza algorytmy takie jak nakładanie efektów w kamerze Windows Studio Effects oraz zaawansowane filtrowanie szumów tła, oddając całą moc CPU do właściwych zadań produkcyjnych. |
|
Pamięć RAM LPCAMM2 i interfejsy – maksymalna przepustowość i modułowośćModel P1 Gen 7 wyposażono w przełomowy dla płaskich stacji roboczych standard modułów pamięci LPCAMM2. Rozwiązanie to łączy wydajność i niskie opóźnienia lutowanych układów LPDDR5X z zachowaniem pełnej wymienności kości. Moduły LPCAMM2 zajmują przy tym o około 60% mniejszą powierzchnię na płycie głównej w porównaniu z klasycznymi gniazdami SO-DIMM, pozostawiając przestrzeń dla wydajniejszego przepływu powietrza. Przestrzeń magazynowa jest obsługiwana przez superszybkie interfejsy M.2 PCIe NVMe, skracające do minimum czasy eksportu ciężkich paczek renderów oraz uruchamiania środowisk wirtualnych. |
|
Chłodzenie i wydajność – stabilna praca pod ciągłym obciążeniemRozbudowany układ oddawania ciepła precyzyjnie zarządza wysokim budżetem energetycznym wielordzeniowego procesora serii H oraz karty graficznej. Odizolowanie drobnych procesów i sprowadzenie ich do rdzeni energooszczędnych pozwala zachować całkowitą pasywność wentylatorów na etapie wprowadzania danych czy czytania wytycznych. Podczas krytycznego obciążenia w aplikacjach 3D, potężny system radiatorów i wentylatorów skutecznie wyprowadza gorące powietrze poza smukłą obudowę komputera, eliminując ryzyko nagłych spadków taktowania z powodu przegrzania sekcji zasilania.
|
|
Wygoda użytkowania, ergonomia, klawiatura, touchpad – bezkompromisowy komfort obsługiPrzewagą konstrukcyjną środowiska ThinkPad jest ergonomiczna klawiatura, w której fizyczny skok klawiszy utrzymano na głębokości 1,5 mm, dostarczając wyraźną informację zwrotną przy każdym uderzeniu. Poszczególne nakładki są delikatnie profilowane do wewnątrz w celu precyzyjnego pozycjonowania opuszek, co wprost ogranicza pomyłki przy pisaniu. Pośrodku bloków alfanumerycznych zainstalowano czerwony TrackPoint, pozwalający na manipulację kursorem bez zmiany wyjściowej pozycji rąk. System ten domykają trzy wyczuwalne, fizyczne przyciski pod klawiaturą spacji, eliminujące przypadkowe zaznaczenia na dotykowym gładziku i gwarantujące wygodne przewijanie struktury projektów samym nubbina. |
Porty i gniazda
1. Czytnik kart SD Express 7.0
2. USB-A (5Gbps, zawsze aktywny)
3. USB-C® (10Gbps)
4. Gniazdo linki zabezpieczającej Kensington™ Nano Security Slot
5. Gniazdo zasilania
6. 2 x USB-C® (Thunderbolt™ 4, 40Gbps, Power Delivery / DisplayPort 2.1)
7. HDMI® 2.1 (*Obsługa rozdzielczości do 8K@60Hz lub 4K@240Hz)
8. Gniazdo słuchawkowe i mikrofonowe
![]() |
Najczęstsze pytania o mobilne stacje robocze ThinkPad P (FAQ)Czy ThinkPad serii P nadaje się do grania?Tak, choć nie jest to jego przeznaczenie. Karty NVIDIA RTX PRO Blackwell obsługują te same funkcje graficzne co GeForce, więc gry działają bez problemu. Brakuje jednak optymalizacji sterowników Game Ready i funkcji takich jak MUX Switch, więc wynik bywa niższy niż w laptopie gamingowym o podobnej cenie. Jeśli granie jest priorytetem, rozważ serię Legion. Czym różni się RTX PRO 2000 od GeForce RTX o zbliżonej mocy?Różnica leży w sterownikach, walidacji i stabilności. RTX PRO korzysta z gałęzi Enterprise i Studio, certyfikowanej przez producentów oprogramowania CAD i wideo, a wyższe warianty oferują pamięć z korekcją błędów. GeForce jest strojony pod gry i częste aktualizacje. W pracy zawodowej liczy się przewidywalność zachowania, a nie kilka procent w benchmarku. Czy potrzebuję pamięci ECC?Zależy od charakteru pracy. ECC ma sens przy długich obliczeniach bez nadzoru: symulacjach MES i CFD, renderach sekwencji, przetwarzaniu chmur punktów i trenowaniu modeli. Chroni przed cichym przekłamaniem danych, którego nie zobaczysz na ekranie. Przy pracy wizualnej – projektowaniu, montażu, fotografii – każdy błąd i tak zauważysz, więc lepiej przeznaczyć budżet na większą pojemność pamięci. Ile RAM potrzeba do pracy w SOLIDWORKS i Revicie?Dla typowych projektów wystarczy 32 GB i to jest dziś rozsądne minimum zawodowe. Przy złożeniach powyżej kilku tysięcy komponentów, modelach BIM dużych obiektów i pracy z kilkoma aplikacjami jednocześnie warto wybrać 64 GB. ThinkPad P1 Gen 9 obsługuje do 96 GB w standardzie LPCAMM2, a ThinkPad P16 – do 192 GB DDR5 z korekcją błędów. Który ThinkPad serii P jest najlżejszy?ThinkPad P14s Gen 7 z masą od 1,29 kg. To najlżejsza mobilna stacja robocza w portfolio Lenovo, dostępna z procesorami Intel Core Ultra Series 3 lub AMD Ryzen AI 9 HX PRO 470 oraz kartą NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell. Jeśli potrzebujesz większego ekranu przy zachowaniu rozsądnej masy, sprawdź ThinkPada P16s Gen 5 o masie 1,754 kg. Co oznacza certyfikacja ISV i czy realnie ją odczuję?Certyfikacja ISV to formalne zatwierdzenie konkretnej konfiguracji sprzętu i sterowników przez producenta oprogramowania. Na co dzień objawia się brakiem problemów – mniej awarii aplikacji, przewidywalne zachowanie widoków, stabilne renderowanie. Odczujesz ją w chwili awarii, bo zgłoszenie do Autodesku, Dassault czy Siemensa trafia do wsparcia merytorycznego zamiast kończyć się odpowiedzią o nieobsługiwanej konfiguracji. Czy warto kupić poleasingowego ThinkPada P?Dla większości zastosowań zawodowych to jeden z najkorzystniejszych zakupów na rynku. Firmy zamawiają stacje robocze w mocnych konfiguracjach, a po zakończeniu leasingu ich cena wynika z amortyzacji, nie z wydajności. Certyfikacje ISV i trwałość konstrukcji pozostają bez zmian. Kluczowe jest kupowanie u sprzedawcy, który weryfikuje stan sprzętu i udziela własnej gwarancji. Intel czy AMD w ThinkPadzie serii P?Intel w wariantach HX daje najwyższą moc wielowątkową – do 24 rdzeni – i występuje w konfiguracjach z najmocniejszymi kartami RTX PRO. AMD Ryzen AI 9 HX PRO 470 oferuje 12 rdzeni, NPU o wydajności 55 TOPS i wyraźnie lepszą efektywność energetyczną oraz mocną grafikę zintegrowaną Radeon 890M. Do renderu i symulacji wybierz Intela, do pracy mobilnej – AMD. Czy mogę uruchomić model językowy lokalnie na ThinkPadzie P?Tak i to jeden z mocniejszych argumentów tej serii. Karta NVIDIA RTX PRO z pamięcią od 8 do 24 GB, wsparcie CUDA i TensorRT oraz duża pamięć operacyjna – do 96 GB w P1 i 192 GB w P16 – pozwalają uruchamiać modele bez wysyłania danych na zewnątrz. Lenovo wspiera środowisko NVIDIA AI Workbench i kontenery NIM. Jak sprawdzić, którą generację ThinkPada P kupuję?Zwróć uwagę na trzy elementy naraz: pełną nazwę modelu z oznaczeniem Gen, dokładny symbol procesora i wariant karty graficznej. Numeracja generacji jest prowadzona osobno dla każdej rodziny, więc P1 Gen 9 i P14s Gen 7 mogą pochodzić z tego samego rocznika. Numer seryjny sprawdzony w bazie Lenovo pokaże datę zakupu i status gwarancji. |
![]() |
Podsumowanie – którą mobilną stację roboczą ThinkPad P wybraćMobilne stacje robocze Lenovo ThinkPad P kupuje się z tego samego powodu, dla którego kupuje się dobre narzędzie w warsztacie: żeby przestać myśleć o narzędziu i zająć się pracą. Certyfikacje ISV, sterowniki NVIDIA Enterprise, pamięć ECC i chłodzenie utrzymujące taktowania przez godziny nie są dodatkami do specyfikacji – to warstwy, które usuwają z Twojego dnia całą kategorię problemów. |
![]() |
Pewność na każdy klik!W ag.pl od 1996 roku spełniamy technologiczne marzenia naszych klientów. Dlaczego warto wybrać właśnie nasz sklep? Każdy laptop zakupiony w ag.pl jest objęty 12-miesięczną gwarancją sprzedawcy, dając Ci pełne wsparcie i bezpieczeństwo. Z nami nie tylko kupujesz sprzęt, ale inwestujesz w lata doświadczenia i zaufania. Zaufaj doświadczeniu i profesjonalizmowi – ag.pl, lider w sprzedaży laptopów od ponad dwóch dekad! Nasza oferta to nie tylko produkty wysokiej jakości, ale również gwarancja szybkiej i bezproblemowej obsługi. Wybierz pewność i dołącz do tysięcy zadowolonych klientów |
.png)
Lenovo Group Limited to chiński gigant technologiczny i największy producent komputerów osobistych na świecie pod względem liczby sprzedanych sztuk (ponad 60 milionów PC rocznie). Firma została założona w 1984 roku jako Legend Holdings w Pekinie, a przełomowym momentem w jej historii było przejęcie działu komputerów osobistych od IBM w 2005 roku za 1,75 miliarda dolarów. Wraz z tą transakcją Lenovo zyskało prawa do legendarnej serii ThinkPad — laptopów biznesowych zapoczątkowanych przez IBM w 1992 roku, które od ponad 30 lat są synonimem niezawodności, ergonomii i kultowej klawiatury z czerwonym TrackPointem. Dziś Lenovo zatrudnia ponad 77 000 osób, ma siedziby w Pekinie i Morrisville (Karolina Północna, USA), jest notowane na giełdzie w Hongkongu i dostarcza sprzęt dla korporacji, instytucji rządowych, uczelni, małych firm i użytkowników indywidualnych na całym świecie.
ThinkPad to nie jest zwykła seria laptopów — to marka, która ma swoich oddanych fanów na całym świecie (podobnie jak porsche wśród samochodów czy Leica wśród aparatów). Każdy ThinkPad przechodzi rygorystyczne testy wytrzymałości zgodne z normą militarną MIL-STD-810H, obejmującą 12 metod testów i 20 procedur: odporność na upadki z wysokości 76 cm na stalową płytę, wibracje sinusoidalne i losowe, szok termiczny (cykliczne przejścia między -20°C a +60°C), wilgotność do 95%, zapylenie, niskie ciśnienie (symulacja pracy na wysokości 4572 m) i ekspozycja na promieniowanie słoneczne. To dlatego ThinkPady są jedynymi laptopami, które poleciały na Międzynarodową Stację Kosmiczną ISS — NASA i ESA wybierają je ze względu na niezawodność w ekstremalnych warunkach.
Na Ziemi ThinkPady są standardowym wyposażeniem w firmach konsultingowych (McKinsey, BCG, Deloitte, PwC, KPMG), instytucjach finansowych (banki centralne, fundusze inwestycyjne), agencjach rządowych (NATO, Departament Obrony USA), na uczelniach technicznych (MIT, Stanford, ETH Zurich) i w redakcjach dziennikarskich na całym świecie. ThinkPad jest też najpopularniejszym laptopem wśród programistów Linuksa — Lenovo oficjalnie certyfikuje modele ThinkPad pod Ubuntu i Red Hat Enterprise Linux.
ThinkPad T (T14, T14s, T16) — mainstreamowe laptopy biznesowe stanowiące idealny kompromis między wydajnością, mobilnością i ceną. ThinkPad T14s Gen 3 z procesorem i7-1270P (12 rdzeni), 32 GB RAM LPDDR5 i 512 GB NVMe w aluminiowej obudowie o wadze 1,22 kg to kwintesencja laptopa do pracy biurowej, programowania, wideokonferencji i podróży służbowych. W AG.pl od 2 999 zł — w kategorii do 3000 zł.
ThinkPad X (X1 Carbon, X1 Yoga, X1 Nano) — ultrabooki premium w obudowach z włókna węglowego i stopu magnezu. X1 Carbon to flagowiec — od 10 generacji definiuje kategorię „premium business ultrabook". Waga od 1,09 kg (Gen 13), grubość 14,95 mm, ekran 14" 2.8K OLED lub 2K IPS, procesor Intel Core Ultra, kamera IR Windows Hello, czytnik linii papilarnych, Thunderbolt 4, opcjonalnie LTE/5G. Laptop dla menedżerów, konsultantów, prawników i wszystkich, którzy potrzebują najlżejszego biznesowego ultrabooka z pełnowymiarową klawiaturą ThinkPad. W AG.pl X1 Carbon Gen 10 od 3 499 zł — w kategorii do 4000 zł.
ThinkPad P (P1, P16, P15v) — mobilne stacje robocze z profesjonalnymi kartami NVIDIA RTX/Quadro i ekranami 4K+ z szerokim gamutem. ThinkPad P1 Gen 5 z i9-12900H, RTX A5500 16 GB i ekranem 16" 3840×2400 to laptop zdolny do zastąpienia desktopowej stacji roboczej — certyfikowany pod AutoCAD, SolidWorks, Revit, Premiere Pro i DaVinci Resolve. W AG.pl od 7 699 zł — w kategorii powyżej 5000 zł.
Klawiatura ThinkPad to nie zwykła klawiatura laptopowa — to element, który od ponad 30 lat jest projektowany, testowany i udoskonalany na podstawie opinii milionów użytkowników biznesowych. Skok klawiszy 1,5 mm (w większości ultrabooków to 1,0–1,2 mm) daje wyraźne taktylne potwierdzenie naciśnięcia, dzięki czemu pisanie jest szybsze, dokładniejsze i mniej męczące podczas wielogodzinnych sesji. Wyprofilowane wgłębienia w klawiszach dopasowują się do opuszków palców, matowe wykończenie eliminuje ślizganie, a dwupoziomowe podświetlenie LED pozwala na wygodną pracę w ciemności.
Czerwony TrackPoint — mały joystick z gumy między klawiszami G, H i B — to ikona marki ThinkPad i funkcja, która wywołuje silne emocje wśród użytkowników: kto raz się przyzwyczai, nie chce już z niego rezygnować. TrackPoint pozwala na precyzyjne sterowanie kursorem bez odrywania rąk od klawiatury — gdy piszesz raport i musisz kliknąć link, zaznaczasz tekst lub przewijasz stronę bez sięgania po touchpad czy mysz. Ma własne trzy przyciski (lewy, prawy i środkowy do przewijania), a czułość można regulować w ustawieniach systemu.
|
⌨️ Najlepsza klawiatura
Skok 1,5 mm, wyprofilowane klawisze, TrackPoint, podświetlenie. Uznana za najlepszą klawiaturę w laptopach na rynku.
|
🪖 MIL-STD-810H
12 metod testów militarnych, 20 procedur. Odporność na upadki, wibracje, temperatury -20 do +60°C, pył i wilgotność.
|
🔒 Zabezpieczenia
dTPM 2.0, czytnik linii papilarnych, kamera IR (Windows Hello), ThinkShutter, opcjonalnie Smart Card i LTE/5G.
|
🐧 Linux certified
Oficjalna certyfikacja Ubuntu i Red Hat Enterprise Linux. Pełna kompatybilność sterowników, ACPI i sensorów.
|
Czy poleasingowy ThinkPad jest odblokowany?
Tak. Każdy ThinkPad z AG.pl przechodzi usunięcie profili MDM, reset hasła BIOS, wyczyszczenie TPM i dezaktywację Computrace. Dostarczamy ze świeżą instalacją Windows 11 Pro z oryginalną licencją, gotowy do konfiguracji na własne potrzeby.
Jakie stacje dokujące pasują do ThinkPada?
ThinkPady T14s, X1 Carbon i P1 korzystają z Thunderbolt 4 / USB-C. Kompatybilne są stacje Lenovo ThinkPad USB-C Dock i Thunderbolt 4 Dock, ale też uniwersalne stacje Dell WD19S i WD22TB4 z naszej oferty (stacje dokujące w AG.pl). USB-C to standard — stacja Dell obsłuży ThinkPada i odwrotnie.
W AG.pl znajdziesz poleasingowe i outletowe laptopy Lenovo ThinkPad w kategoriach do 3000 zł, do 4000 zł, do 5000 zł i powyżej 5000 zł. Pełna oferta na stronie producenta Lenovo w AG.pl. Pomoc: 61 668-12-51 · sklep@ag.pl.
Dane producenta: Lenovo Group Limited, No. 6 Chuangye Road, Haidian District, Pekin, Chiny · Lenovo Global Technology, Morrisville, NC, USA · lenovo.com/pl
To nie jest laptop używany. To prawie nowy sprzęt Dell, który trafił do nas zamiast do autoryzowanego sklepu – bo ktoś nie odebrał zamówienia, bo Dell wycofał model przy zmianie serii, bo opakowanie miało wgniecenie albo po prostu magazyn się przepełnił. Technicznie: ten sam procesor, ten sam ekran, ta sama obudowa co w salonie. Różnica to cena – niższa nawet o 30–50% – i brak gwarancji producenta (dlatego dajemy swoją, 12 miesięcy AG.PL).
Część egzemplarzy jest dosłownie zafoliowana. Część ma otwarte opakowanie (ktoś rozciął folię, zajrzał i odesłał). Część ma drobną rysę na obudowie, którą zauważysz tylko pod światło. Każdy egzemplarz opisujemy indywidualnie – widzisz zdjęcia konkretnej sztuki i dokładny opis stanu.
Skąd się biorą laptopy outletowe? Źródeł jest kilka. Końcówki serii – Dell wprowadza nowy model (np. Latitude 5450 zastępuje 5440) i stare sztuki schodzą z dystrybucji do outletów. Zwroty w okresie odstąpienia – ktoś kupił, rozpakował, zmienił zdanie i odesłał w ciągu 14 dni. Nieodebrane zamówienia korporacyjne – firma zamówiła 200 sztuk, odebrała 180, a 20 trafiło do nas. Drobne wady kosmetyczne – rysa na obudowie, wgniecenie kartonu – laptop sprawny, ale nie „idealny" wizualnie. We wszystkich przypadkach to sprzęt fabrycznie nowy lub praktycznie nowy, z pełną specyfikacją producenta.
Dlaczego nie ma gwarancji Dell? Gwarancja Dell aktywuje się przy pierwszym zakupie w autoryzowanym kanale. Laptop outletowy często ją traci przy zmianie właściciela lub wycofaniu z dystrybucji. Dlatego AG.PL daje własną gwarancję 12 miesięcy – z odbiorem kurierem na nasz koszt. Licencja Windows (OEM, wpisana w BIOS) działa normalnie i nie wygasa.
Serie Dell w ofercie outlet:
Który laptop outletowy wybrać?
Do biura i firmy → Latitude 5440/5450 lub Pro Plus z i5, 16 GB RAM, matowy ekran. TPM, vPro, Windows Pro. Faktura VAT, leasing. To sprzęt, na którym pracują korporacje – teraz za ułamek ceny katalogowej.
Do pracy kreatywnej → XPS 15 z OLED i opcjonalną GeForce RTX albo Precision 5570/5680 z RTX A2000 i certyfikacją ISV. Zdjęcia, wideo, 3D – na outletowym laptopie za cenę nowego Inspirona.
Do programowania → Latitude 7440 lub XPS 13/15 z 16–32 GB RAM. Ekran 16:10, Thunderbolt 4, Linux-friendly. Albo Precision z i9 i 64 GB, jeśli kompilacja jest ciężka.
Na studia i do domu → Inspiron 15 z i5 lub Latitude 3440 – najtańsze laptopy w outlecie. Przeglądarka, Office, Zoom, Netflix. Za cenę nowego Chromebooka – pełnoprawny laptop Dell z Windows.
Do gier → Alienware m15/m16 z GeForce RTX 4060/4070 albo Inspiron G15 z RTX 3060 (na budżecie). Outletowy Alienware to pełna moc GPU za cenę nowego laptopa gamingowego z niższej półki.
ThinkPad to najdłużej nieprzerwanie produkowana seria laptopów biznesowych – powstała w 1992 roku w IBM, od 2005 roku rozwijana przez Lenovo. Rozpoznawalna po czarnej obudowie, czerwonym TrackPoincie i klawiaturze o skoku 1,5 mm z odprowadzaniem cieczy.
Każdy model przechodzi testy normy MIL-STD-810H, ma szkielet z magnezu lub włókna węglowego, zawiasy testowane na 30 tysięcy otwarć oraz pakiet zabezpieczeń ThinkShield z dTPM 2.0, czytnikiem linii papilarnych i zasuwką kamery ThinkShutter. Rodzina obejmuje ultrabooki X1 i X9, uniwersalne T, stacje robocze P oraz budżetowe L i E. Wszystkie egzemplarze w AG.pl objęte są 12-miesięczną gwarancją, fakturą VAT i 14-dniowym prawem zwrotu.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.