wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » 3 » RUGGED4

Pancerty Dell RUGGED

RUGGED

Praca w ciężkich warunkach, w szczególności „na świeżym powietrzu”, wymaga zastosowania bardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Dla między innymi mechaników, archeologów, geodetów, a także dla osób zajmujących się obróbką termiczną przygotowane zostały laptopy Dell z serii Rugged. Są one odporne nie tylko na kurz oraz drobny pył, ale również trudne warunki pogodowe - deszcz, śnieg czy też intensywne nasłonecznienie. Dzięki zastosowaniu chłodzenia QuadCool, notebooki radzą sobie nawet z bardzo wysoką temperaturą.

Nasze laptopy Dell Rugged zostały wyposażone w wyświetlacz odbijający refleksy światła i ograniczający błyski, aby nie zmniejszać widoczności znajdujących się na nim treści. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących w terenie, które potrzebują wyłącznie wysokowydajnego, funkcjonalnego sprzętu. Sama matryca jest dotykowa - oznacza to, że sterować notebookiem można przy pomocy nie tylko pada i klawiatury, ale również własnoręcznie (nawet w rękawiczkach roboczych).

Poniższe modele mogą posiadać zróżnicowane parametry techniczne, a także dodatkowe funkcje - w celu zapoznania się z nimi, wystarczy przejść na podstrony produktowe.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Model
Procesor
Karta Graficzna
Rodzaj napędu
Wielkość matrycy
Rozdzielczość Matrycy

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl