wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Wypożyczalnia komputerów
Filtruj:

Wypożyczalnia komputerów

Wypożyczalnia komputerów, laptopów i drukarek

Co pewien czas niemal każdy przedsiębiorca potrzebuje zwiększonych zasobów sprzętowych, wykorzystywanych tylko przez krótki czas. Czy warto inwestować środki w sprzęt potrzebny tylko na moment?. Odpowiedź jest prosta! AG.PL oferuje Państwu możliwość wypożyczenia komputerów, laptopów oraz innego sprzętu multimedialnego.

Opcja ta sprawdzi się także podczas szkoleń i konferencji oraz prezentacji. Każda firma co pewien czas organizuje szkolenia lub pokazy podczas których niezbedna jest większa ilość sprzętu niż ten wykorzystywany na co dzień. Niemal każda duża firma staje przed wyzwaniem, jakim jest przygotowanie konferencji. Chociaż z punktu widzenia logistycznego wydaje się to dość mozolnym przedsięwzięciem, wynajem komputerów bądź laptopów znacznie ułatwi przebieg całej imprezy i sprawi, że zaproszeni goście będą się czuć pewnie i swobodnie.

Nasza oferta sprawdzi się również podczas organizacji pokazów, stoisk targowych a także innych eventów podczas których niezbędny jest sprzęt elektroniczny. Wypożyczenie sprzętu pozwala nam zająć się organizacją imprezy a nie przenoszeniem sprzętu z firmy na miejsce pokazu.

Oferta wypożyczalni IT

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości sprzęt klasy bussines renomowanych marek, który sprawdzi się nawet w przypadku najtrudniejszych wyzwań. AG.PL umożliwia wypożyczenie: komputerów, laptopów, a także drukarek laserowych, urządzeń wielofunkcyjnych, telewizorów oraz projektorów.

Przed wynajmem każdy sprzęt jest gruntowanie sprawdzany i przygotowywany pod kątem wymagań stawianych przez klienta - całość działa szybko, sprawnie i niezawodnie. Posiadamy zarówno zestawy komputerowe z monitorem jak i praktyczne laptopy z dostępem do Internetu. Używamy wyłącznie markowego sprzętu znanych i powszechnie szanowanych w świecie producentów - HP, DELL, LENOVO. 

W ramach prowadzonej wypożyczalni komputerowej prowadzimy:

•             wynajem komputerów w zestawie z monitorem (szkolenia, centra prasowe)

•             wynajem laptopów (szkolenia, wyjazdy biznesowe, targi)

•             wynajem i dzierżawa drukarek (outsourcing sprzętu biurowego, centra prasowe, targi)

•             wynajem projektorow (szkolenia, prezentacje, wyjazdy handlowe, akcje marketingowe)

Nasza firma zapewnia pełną obsługę bądź wsparcie techniczne różnego rodzaju wydarzeń, w tym: eventów, szkoleń, targów, biur prasowych bądź konferencji.

Na życzenie klienta montujemy oraz nadzorujemy wypożyczony sprzęt.

 

Główne zalety wynajmu laptopów:

Przeprowadzanie prezentacji, transakcji finansowych, możesz łączyć się z Internetem, drukować dokumenty, itp.

Możesz podłączyć wynajęty laptop do projektora multimedialnego (wynajem projektorów multimedialnych), telewizora, ekranów LCD (wynajem LCD 42'' i większych).

Możesz korzystać z komputera dzięki baterii, w miejscu gdzie nie ma źródła stałego zasilania, wówczas nawet przez 2-3 godziny można pisać oferty handlowe, przeglądać strony internetowe, sprawdzać pocztę elektroniczną itp.

Zrobisz pozytywne wrażenie na kontrahentach podczas prezentacji czy szkolenia zapraszając ludzi do sali, w której stoi jednolity i odpowiednio ustawiony sprzęt.

Wypożyczanie sprzętu komputerowego oferujemy tylko podmiotom gospodarczym. Nie świadczymy usług osobom fizycznym.

Jak wynająć sprzęt komputerowy?

 

Niezbędne dokumenty to: NIP, Regon, odpis z KRS (nie starszy niż trzy miesiące) lub wpis do ewidencji działalności gospodarczej, umowa spółki cywilnej. Dokumenty należy przesłać faksem lub skanem nasi handlowcy skontaktują się z państwem celem przygotowania umowy..

Na życzenie Klientów instalujemy potrzebne oprogramowanie (dostarczane przez Klienta) np.: AutoCad, MS Project, MS Office. Udzielamy pomocy technicznej przy instalowaniu sprzętu. Opłata uzależniona jest od zakresu wykonywanej pracy.

Klient ponosi pełną odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt w okresie trwania wypożyczenia.Cennik

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu